Ekibimiz

Av. Selen EKİNCİ

Kurucu Avukat

Av. Selen Ekinci, lise eğitimini İzmir Saint-Joseph Fransız Lisesi'nde ve ardından lisans eğitimini Yeditepe Üniversite'si Hukuk Fakültesi'nde tamamlamıştır. Lisans öğreniminden başarılı bir şekilde onur derecesi ile mezun olduktan sonra resmi avukatlık stajını Türkiye'nin en önde gelen hukuk bürolarında tamamlamıştır.

 

2019 yılında İstanbul Barosu'ndan ruhsatını almasını takiben, İtalya'nın Torino kentinde "Karşılaştırmalı Hukuk, Ekonomi ve Finans" yüksek lisansını tamamlamış ve bu süreçte saygın bir hukuk bürosunda da stajyer avukat olarak çalışmıştır. Halihazırda Padova kentinde "Girişimcilik ve İnovasyon" alanında ikinci bir yüksek lisansa devam etmekte olup İngilizce ve Türkçe dillerinde hukuki hizmet vermektedir.

E-Posta: selen@bshukukburosu.org

Av. Birsu ŞİMŞEK

Kurucu Avukat

2018 yılında Yeditepe Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Lisans öğreniminden başarılı bir şekilde mezun olduktan sonra resmi avukatlık stajını Türkiye'nin en önde gelen hukuk bürolarında tamamlamıştır. 2019 yılında avukatlık ruhsatını alan Av. Birsu ŞİMŞEK, 2021 yılında BS Hukuk Bürosu'nun kurucu avukatlarındandır.

 

Av. Birsu ŞİMŞEK ağırlıkla Ticaret Hukuku, İş Hukuku, İcra Hukuku, İnşaat hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku alanlarını ilgilendiren davalara ilişkin stratejinin belirlenmesi ve davaların takip edilmesi konularında çalışmakta olup, aynı zamanda bu alanlara ilişkin danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

E-Posta: birsu@bshukukburosu.org